ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ – ZÁPASY

4. kolo 03.09.2017 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.09.2017 10:15 FK DUKLA Praha (10) FK Admira Praha (8) 29 : 2 (PK:0:0) Ruzyně – tráva zápis uzavřen
delegace
změna termínu

2. kolo 10.09.2017 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.11.2017 13:30 VOLNO – VOLNÝ LOS (14) FK Admira Praha (8) (PK:0:0) zápis neuzavřen
delegace
změna termínu

5. kolo 10.09.2017 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.09.2017 10:00 FK Admira Praha (8) FK Litoměřicko (11) 7 : 4 (PK:0:0) ZŠ Hovorčovická tráva zápis uzavřen
delegace
změna termínu

6. kolo 17.09.2017 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
16.09.2017 10:00 FK Jablonec (12) FK Admira Praha (8) 10 : 4 (PK:0:0) ZŠ Mozartova tráva zápis uzavřen
delegace
změna termínu

7. kolo 24.09.2017 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.09.2017 10:00 FK Admira Praha (8) FK Motorlet Praha (13) 5 : 3 (PK:0:0) ZŠ Hovorčovická tráva zápis uzavřen
delegace
změna termínu

8. kolo 01.10.2017 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.09.2017 11:00 FC SLOVAN LIBEREC (1) FK Admira Praha (8) 3 : 2 (PK:0:0) Stadion Letka – tráva zápis uzavřen
delegace
změna termínu

9. kolo 08.10.2017 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
07.10.2017 14:00 FK Admira Praha (8) SK Benešov (2) 6 : 0 (PK:0:0) ZŠ Hovorčovická tráva zápis uzavřen
delegace
změna termínu

10. kolo 15.10.2017 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.10.2017 09:00 ABC Braník fotbal (3) FK Admira Praha (8) 6 : 1 (PK:0:0) BRANIK T. zápis uzavřen
delegace
změna termínu

11. kolo 22.10.2017 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
22.10.2017 10:00 FK Admira Praha (8) FC Háje Jižní Město (4) 15 : 1 (PK:0:0) ZŠ Hovorčovická tráva zápis uzavřen
delegace
změna termínu

12. kolo 29.10.2017 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.10.2017 17:00 SK Střešovice 1911 (5) FK Admira Praha (8) 2 : 8 (PK:0:0) STŘEŠOVICE UMT. zápis uzavřen
delegace
změna termínu

13. kolo 05.11.2017 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
04.11.2017 15:00 FK Admira Praha (8) FK VIKTORIA ŽIŽKOV (6) 4 : 3 (PK:0:0) Admira UMT + UO UMT UO zápis uzavřen
delegace
změna termínu

1. kolo 12.11.2017 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
11.11.2017 10:00 FK Varnsdorf (7) FK Admira Praha (8) 1 : 6 (PK:0:0) Heřmanice v Podještědí / UMT Heřmanice v Podještědí UMT zápis uzavřen
delegace
změna termínu

3. kolo 19.11.2017 13:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
17.11.2017 10:00 FK Admira Praha (8) SK Roudnice nad Labem (9) 14 : 1 (PK:0:0) ADMIRA UMT UMT zápis uzavřen
delegace
změna termínu

14. kolo 11.03.2018 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
11.03.2018 15:00 FK Admira Praha (8) FK Varnsdorf (7) 11 : 3 (PK:0:0) UMT Ďáblice UMT Ďáblice zápis uzavřen
delegace
změna termínu

15. kolo 18.03.2018 15:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.03.2018 15:00 FK Admira Praha (8) VOLNO – VOLNÝ LOS (14) (PK:0:0) ZŠ Hovorčovická tráva zápis neuzavřen
delegace
změna termínu

16. kolo 25.03.2018 15:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.03.2018 16:30 SK Roudnice nad Labem (9) FK Admira Praha (8) 2 : 8 (PK:0:0) Vědomice zápis uzavřen
delegace
změna termínu

17. kolo 01.04.2018 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
04.04.2018 16:30 FK Admira Praha (8) FK DUKLA Praha (10) 2 : 9 (PK:0:0) ADMIRA UMT UMT Admira zápis uzavřen
delegace
změna termínu

18. kolo 08.04.2018 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.04.2018 10:00 FK Litoměřicko (11) FK Admira Praha (8) 2 : 7 (PK:0:0) tráva zápis uzavřen
delegace
změna termínu

19. kolo 15.04.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.04.2018 10:00 FK Admira Praha (8) FK Jablonec (12) 3 : 4 (PK:0:0) ADMIRA UMT UMT Admira zápis uzavřen
delegace
změna termínu

20. kolo 22.04.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
22.04.2018 10:00 FK Motorlet Praha (13) FK Admira Praha (8) 1 : 1 (PK:0:0) Slivenec tráva zápis uzavřen
delegace
změna termínu

21. kolo 29.04.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.04.2018 10:00 FK Admira Praha (8) FC SLOVAN LIBEREC (1) 2 : 3 (PK:0:0) ADMIRA UMT UMT Admira zápis uzavřen
delegace
změna termínu

22. kolo 06.05.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.05.2018 10:00 SK Benešov (2) FK Admira Praha (8) 3 : 11 (PK:0:0) SK Pyšely zápis uzavřen
delegace
změna termínu

23. kolo 13.05.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.05.2018 15:00 FK Admira Praha (8) ABC Braník fotbal (3) 2 : 1 (PK:0:0) ADMIRA UMT UMT Admira zápis uzavřen
delegace
změna termínu

24. kolo 20.05.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.05.2018 14:00 FC Háje Jižní Město (4) FK Admira Praha (8) 2 : 18 (PK:0:0) HÁJE UMT. zápis uzavřen
delegace
změna termínu

25. kolo 27.05.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.05.2018 19:00 FK Admira Praha (8) SK Střešovice 1911 (5) 5 : 5 (PK:0:0) Hovorčovická UMT Admira Hřiště: Hovorčovická, Původní termín: 26.05.2018 15:00 zápis uzavřen
delegace
změna termínu

26. kolo 03.06.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
03.06.2018 17:00 FK VIKTORIA ŽIŽKOV (6) FK Admira Praha (8) 1 : 3 (PK:0:0) VÍTKOV Vítkov zápis uzavřen
delegace
změna termínu

Komentáře jsou uzavřeny.